Zábradlí

Vyrábíme zábradlí k únikovým východům v provedení trubková ocelová a z kompozitních nekovových profilů s nerezovými spojovacími prvky. Tvar a provedení zábradlí je navrhován dle potřeby stavebníka tvaru násypu atp. Dodáváme také lanová zábradlí s kompozitními sloupky.

Jako příslušenství k protihlukovým stěnám vyrábíme a dodáváme protihlukové zábradlí ZPA 01. Vývoj, certifikace a realizace tohoto zábradlí byl dokončen v roce 2011. Zábradlí je opatřeno protihlukovou výplní se vzduchovou neprůzvučností B3. Základem konstrukce je protihlukový panel. Transparentní výplně lze kombinovat stejně jako v protihlukových stěnách, tedy PMMA, PC a ESG sklo. Model je chráněn průmyslovým vzorem.

 

test.jpg
3D vizualizace protihlukového zábradlí ZPA 01

 

Dále vyrábíme základní typy mostních a městských zábradlí, výroba je ověřena výrobními certifikáty, nebo kusovými výrobními certifikáty pro samostatné objekty.

Typy dodávaných zábradlí Ověření shody
Protihlukové zábradlí Aerolux ZPA 01
výplň PMMA, PC, vzduchová neprůzvučnost >26 dB, klasifikace B3
TZUS Praha
Mostní zábradlí městského typu TZUS Praha
Mostní zábradlí trubkové TZUS Praha
Mostní zábradlí s výplní z tahokovu TZUS Praha
Kompozitní zábradlí k úniovým východům ---
Ocelová zábradlí k únikovým východům ---
Městské zábradlí trubkové ---
sUkázka realizace: Zábradlí k únikovým východůmsProtihlukový panel Aerolux PPA N3sUkázka realizace: Zábradlí s výplní z tahokovusUkázka realizace: Zábradlí mostní

+420 487 844 140 | Napište nám | Přidat do oblíbených